• ul. Powstańców Wielkopolskich 16
    62-510 Konin
  • (63) 243 77 05
Kursy językowe dla firm
Data publikacji: 9 grudzień 2015
Globalizacja stawia przed firmami wiele wyzwań. Aby im sprostać niezbędna jest komunikacja w języku obcym. Naszym celem jest pomaganie firmom w doskonaleniu i rozwijaniu pracowników w zakresie umiejętności językowych tak, by ich wzrastające kompetencje zamienić w sukces organizacji. Oferujemy kursy językowe dające możliwość rozwoju, jak również sprawdzenia kompetencji zawodowych pracowników. Proponujemy szkolenia kształcące umiejętności komunikowania w językach obcych ze szczególnym akcentem na rozwijanie zdolności wypowiadania się na tematy biznesowe. Naszych słuchaczy wyposażamy w wiedzę, która pomaga między innymi prowadzić spotkania, negocjacje i prezentacje oraz prowadzić korespondencję biznesową. Rozwijamy wszystkie umiejętności językowe (czytanie, mówienie, pisanie, słuchanie) ze szczególnym naciskiem na mówienie i przełamywanie bariery językowej. Oferujemy najwyższą jakość szkoleń oraz naukę prowadzoną w sposób skuteczny, ciekawy i przyjazny.
Zapewniamy kształcenie na każdym poziomie zaawansowania oraz w trybie nauczania dostosowanym do Państwa potrzeb, celem zwiększenia komunikatywności w relacjach zawodowo-bussinesowych w wybranym języku.
Naszym celem  jest zagwarantowanie najwyższej jakości usług, a przede wszystkim wysokiej skuteczności nauczania języka obcego. 
W naszej ofercie znajdą Państwo:
- kursy indywidualne
- kursy dla wybranej grupy pracowników np: kadry zarządzającej
- kursy ogólne dla pracowników
Kursy odbywają się w naszej siedzibie lub w siedzibie Klienta, w terminach dostosowanych do potrzeb naszych Klientów oraz ich pracowników.
Skontaktuj się z nami
Infolinia
800 000 230
63 243 77 05
63 249 39 06
PON - PT
8:00 - 15:30